Буданов впевнений, що Україні вдасться вийти на кордони 1991 року, але конфлікт з рф на цьому не завершиться: «У нас не сходяться забаганки»

  • 10:20
  • 23.04.2024
c0349a2-budanov690

Глава ГУР Міноборони України Кирило Буданов впевнений, що завершити війну з рф поверненням на кордони 1991 року все ще реально, проте попереджає, що після цього можлива напружена ситуація на кордонах.

Про це він заявив в інтерв'ю BBC.

Як і раніше Буданов стверджує, що завершити цю війну можна поверненням на кордони 1991 року.

"Вона (війна - ред.) завершиться. Вона завершиться на цьому (виходом на кордони 1991 року - ред.). Те, що у нас буде певний проміжок часу - можливо, великий. Напружена ситуація на кордонах після цього? Буде. Але фактично війна завершиться", - вважає керівник ГУР.

За його словами, війна може завершитися навіть за цього ж військово-політичного керівництва в Росії.

"Те, що будуть спроби щось зробити знову - так будуть. Це нормально. Це абсолютно нормально. Росія хоче нас знищити, ми не хочемо, щоб нас знищували. У нас не сходяться, як то кажуть, забаганки, розумієте? Тому цей конфлікт перманентно буде з'являтись, затихати, знову з'являтись і так далі. Подивіться на нашу історію. Ми з Російською Федерацією, Російською імперією, Московським царством і тому подібне все життя то миримося, то воюємо. Ми не зможемо змінити хід історії в майбутньому", - додав Буданов.

Новини

26 травня 2024
25 травня 2024