Члени виконавчого комітету Миколаївської міської ради затвердили перелік місць святкової торгівлі новорічними ялинками та прикрасами під час новорічних свят на території міста на термін з 18 до 31 грудня.
Відповідне рішення було прийнято 13 грудня під час засідання виконкому.
Адміністраціям районів Миколаївської міської ради доручено здійснювати контроль за дотриманням в належному санітарному стані території, на якій буде здійснюватись торгівля.
Суб’єктам господарювання при здійсненні тимчасової святкової торгівлі новорічними ялинками та прикрасами під час новорічних свят доручено:
- розміщувати об’єкти святкової торгівлі лише в місцях, визначених у переліку;
- перед початком роботи укласти договори про вивезення відходів та прибирання прилеглих територій;
- продаж новорічних ялинок здійснювати тільки за наявності маркування пластиковими бирками зі штрих-кодом.
Головне управління Національної поліції має забезпечити постійний контроль за недопущенням проведення суб’єктами господарювання та громадянами несанкціонованої святкової торгівлі.
Загалом по Миколаєву затвердили 85 місць для продажу новорічних ялинок та прикрас:
- в Інгульському районі — 34 місця;
- в Заводському районі – 27 місць;
- в Центральному районі – 18 місць;
- в Корабельному районі – 6 місць.




