Маск опублікував мем з Зеленським, висміявши його прохання про військову допомогу – в ОП вже відреагували

  • 16:29
  • 02.10.2023

Американський мільярдер Ілон Маск опублікував мем з президентом України Володимиром Зеленським щодо військової допомоги США.

Маск зробив публікацію у Twitter. 

Ілон Маск присвятив мем «страждаючому» Володимира Зеленського, який просить допомоги. На ньому зображено персонажа з обличчям президента України. 

– Коли минуло п'ять хвилин, а ти не попросив допомоги в мільярд доларів, - підписав Маск

Пост Маска, очевидно, пов'язаний з тим, що 1 жовтня президент США Джо Байден підписав схвалений конгресом закон, який дозволить продовжити фінансування роботи уряду терміном на 45 днів – до 17 листопада. В законі не передбачено виділення коштів на потреби України.

Користувачі мережі не оцінили жарту, який, ймовірно, на думку самого Маска є смішним. Вони написали під його дописом безліч гнівних коментарів.

– Навіщо знущатися з хоробрим лідером, який очолює свій народ у героїчній боротьбі за свою свободу? Тобі не соромно?

– Тому що Зеленський насмілюється протистояти путіну, а Ілон ніколи не зможе.

– Що ви можете сказати про те, що путін посилає ракети по житлових будинках та лікарнях? Здається, ви ніколи не звертаєтесь до путінської сторони, чи не так?

Також люди у коментарях запитали Маска, чому він не робить подібних дописів про російського диктатора путіна, який продовжує криваву війну. Дехто нагадав, що проукраїнський твіт від мільярдера був лише один на початку війни.

Маску відповів радник глави Офісу президента України Сергій Лещенко.

– Ви тролите лідера українського народу, який бореться за свою незалежність, як це робили батьки-засновники вашого народу. Хіба це те, заради чого стоять українці в ці вирішальні дні? – написав він.

Також радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що будь-яка підтримка росії зараз є прямою інвестицією у війну та геноцид українського народу. 

 

– Будь-яке підтримування Росії сьогодні - це прямі інвестиції у війну, геноцид, убивство вільного світу, ескалацію та право на безкарність. Будь-яке мовчання чи іронізування над Україною сьогодні - це безумовне заохочення російської пропаганди, яка виправдовує масове насильство та руйнування, – написав він.

 

За словами Подоляка, на жаль, не всі значущі медійні фігури, які перебувають за тисячі кілометрів від епіцентру війни, здатні усвідомити, що таке щоденні бомбардування та крики дітей, які втрачають своїх батьків.

 

– Іноді краще мовчати, правда ж Ілоне Маску? – додав радник голови ОП.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023