«Немає сенсу палити стільки газу»: Логвінов вважає, що тепло у домівках миколаївців виключили вчасно, незважаючи на тимчасове похолодання

  • 15:25
  • 30.03.2023
Логвинов 5 дек_1

Директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов не вважає, що опалення в будинках виключили зарано, хоча після стрімкого потепління у місто прийшло похолодання, а домівки швидко охололи.

Про це він розповів під час брифінгу на підприємстві, повідомляє «ПН».

— Я не вважаю, що зарано. У нас тепло, це по-перше. По-друге, будинки в нас почали виключатись ще за тиждень-два як було прийнято рішення про закінчення опалювального сезону. Котельні працюють, газ горить, електрика йде, а тепла вже нема, - заявив він.

На уточнення, що в Києві через похолодання вирішили продовжити опалювальний сезон, чому б не зробити так в Миколаєві, Микола Логвінов відмітив, що у Києва набагато більший бюджет і міст ов змозі виділити компенсацію підприємствам, а в Миколаєві такої можливості немає.

— У Києва великий бюджет, вони можуть дозволити собі виділити мільярди гривень на компенсацію по допомозі підприємству. Ми собі такого дозволити не можемо. У нас різниця в тарифах держави перед нами - 280 мільйонів. Тому кожен зайвий день, який ми пропрацюємо - це зайві затрати, особливо газ та електроенергія. Все повинно буде зважене. Якщо подивитись на погоду, то в нас стрімко потепліло, потім вчора та позавчора було холодно, сьогодні трохи тепліше, а з завтрашнього дня йде потепління і немає сенсу палити стільки газу. Люди самостійно перекривають тепло і економлять. Економіка має бути зважена, а не так: хочу чи не хочу, - резюмував він.

Новини

27 травня 2023
26 травня 2023