В мережі розповіли деталі про підрив трактора на міні, через яку травмувався депутат Кормишкін

  • 16:16
  • 20.03.2023
266722_1

В мережі з'явилися фото пошкодженого трактора, який  у неділю, 19 березня, підірвався в Баштанському районі. 

Відповідну інформацію опублікував директор інформаційного агенства «Новый регион» Максим Завтура на своїй сторінці в Facebook, пишуть НикВести.

Як відомо, вчора в мережі з'явилася інформація про те, що депутат Миколаївської обласної ради, власник компанії «ПАЕК» Юрій Кормишкін, перебуваючи у полі неподалік Снігурівки, отримав поранення внаслідок підриву трактора. 

Максим Завтура у своєму дописі підтверджує інформацію про те, що депутат отримав дрібні осколкові поранення, але Юрій Кормишкін не знаходився під час підриву в тракторі. 

— Не хотів публікувати фото трактора, який учора підірвався на міні в полях, а також не хотів розголошувати прізвище потерпілого депутата. Але вчора депутат облради Надія Іванова в інтерв'ю «Суспільному» сказала, що постраждав депутат Кормишкін, який перебував у тракторі. Інше видання, взяло з моєї сторінки фотографії підірваного трактора, які я опублікував аж 17 березня, наліпили на них назву свого видання і видавши їх за свіжі фото заявили, що Кормишкіна там не було. І лише видання «НикВести» опублікували мої старі фото ссилаючись на мене і процитувавши мою посаду, що це не перший підрив за минулий тиждень, – написав він. 

Він додав, що минулого тижня на території Миколаївської області на мінах підірвалось чотири трактори.

— То що сталося вчора? Вчора справді у колишньому Снігурівському районі підірвався трактор, який зачепив міну. Неподалік вибуху знаходився депутат Кормишкін (він не був у тракторі, як заявила його колега). Коли я приїхав на місце підриву, його вже відвезли до лікарні іншого міста, але фото його стану після вибуху мені скинули його робітники. На жаль, депутат по телефону мені заборонив публікувати його фото після вибуху — у нього дрібні осколкові поранення. А ось фото трактора, що підірвався, мені дозволили опублікувати, – резюмував він. 

 

 

 

 

Новини

17 липня 2024
16 липня 2024