В Управлінні капітального будівництва показали, як виглядають побудовані з нуля спортмайданчики у Миколаєві

  • 12:25
  • 12.09.2019
Стадион_16x9

Управлінням капітального будівництва Миколаївської міської ради виконується план бюджету, і вже завершено будівництво кількох об'єктів. Сьогодні ми пройдемося по спортивних майданчиках.

Вранці 10 вересня на Центральному стадіоні кипить робота – на одному майданчику тривають будівельні роботи, головний стадіон теж реконструюють, у той же час закінчені роботи з капітального будівництва ще одного спортивного майданчика.

Тут вже завершені проектні роботи і проведена експертиза, а також проведені роботи з установлення штучного покриття.

— Згадайте кілька років тому, коли тут було справжнє звалище, усюди лежали шприци і були бур'яни, і подивіться, як гарно стало зараз. Наразі робота у самому розпалі. Ось у неділю тут пройде благодійний футбольний матч, - розповідає директор Центрального стадіону Володимир Коссе.

Після проведення будівельних робіт дніпровською фірмою «Міленіум Фло», управлінням капітального будівництва стадіон був переданий на баланс Центрального міського стадіону.

Стадион_6.jpgСтадион_7.jpg

Спортивний майданчик школи №6 уже незабаром теж передадуть на баланс навчального закладу.

— Ми готуємо документи, після чого піде процес передачі технічної, бухгалтерської документації та самого об'єкта школі – розповів начальник управління капітального будівництва Миколаївської міської ради Григорій Патока.

Підрядником виступило ТОВ «Промбуд 2», авторський контроль здійснювало ТОВ «Урбан констракт», технічний контроль проводило КП «Капітальне будівництво міста Миколаєва».

— Це були спортивні майданчики по субвенції. 50 відсотків – міський бюджет, іще 50 – державний бюджет. Ми ще у 2018 році дали підряднику 100 відсотків авансу, тому не були залежні від початку бюджетного року. Роботи почалися відтоді, як почали дозволяти погодні умови, - відзначили в управлінні.

Спортивний майданчик практично було побудовано з нуля, оскільки на його місці раніше стояла розруха. Усього на будівництво поля знадобилося близько 5 місяців. Відзначається, що було проведено багато прихованих робіт.

Стадион_10.jpgСтадион_12.jpg

Крім того, новий спортивний майданчик з’явився і у дитячо-юнацькій школі №3 олімпійського резерву з художньої гімнастики і футболу – на місці, де раніше були бур'яни і пустир.

— Тепер у дітей є можливість проводити тренування та ігри на новому футбольному полі з якісним покриттям, - підбили підсумки в Управлінні капітального будівництва.

Стадион_11.jpgСтадион_8.jpg

Новости

27 февраля 2020