В Херсоні російські обстріли пошкодили понад 1100 будинків і комунальні підприємства

  • 10:17
  • 28.01.2023

Після деокупації Херсона в місті внаслідок російських обстрілів пошкоджені понад 1100 будинків.

Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.

Також сильно пошкоджені об’єкти міських комунальних підприємств, медичні та освітні заклади, лінії електромереж, газопроводи тощо. Так, після обстрілу «Херсонводоканалу» виникла пожежа, яку гасили кілька годин.

Сильні пошкодження отримала міська гімназія № 20. В закладі освіти немає жодного кабінету, який не отримав би пошкодження.

Кожного дня у всіх районах міста працюють бригади комунальних підприємств: закривають, прибирають, лагодять. Робітники працюють згідно із заявками. Це переважно закриття вікон, пошкоджених вибуховою хвилею, ремонт дверей та покрівель.

За словами першого заступника начальника Херсонської міської військової адміністрації Сергія Орєхова, наразі понад 1100 об’єктів зруйнованих ворогом – це житловий фонд,.

– З листопада зруйновано більше 8000 вікон на різних об’єктах. Зараз силами комунальних підприємств, херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби вже понад 3000 вікон полагоджено. Для більше 2000 вікон надано матеріалів у вигляді ОСБ пліт та плівки, безкоштовно безпосередньо громадянам, які залишилися в місті та ремонтують власноруч. Прохання до голів ОСББ та керівників компаній угруповувати заявки, для того аби робітники мали змогу приїхати та виконати роботи по всій багатоповерхівці або по всьому підприємству, – каже Сергій Орєхов.

Новини

23 березня 2023
22 березня 2023