«Вода й надалі буде безкоштовною», — Сєнкевич повідомив, що на утримання свердловин з бюджету Миколаєва щороку виділятимуть кошти

  • 07:28
  • 27.01.2023
Senkevich-na-fone-jolki-780x470

Пробурені у 2022 році свердловини з питною водою планують паспортизувати та щорічно виділяти з бюджету Миколаєва кошти на їх утримання.

Про це повідомив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич в ефірі ТРК «НІС-ТВ».

–  Всі свердловини будуть паспортизовані і передані на баланс тим, на чиїй території вони знаходяться. Наприклад, якщо на території школи – то передамо школі, якщо лікарні – лікарні. Або ж якщо це облтеплоенерго, на базі якого ми зробили біля 70 свердловин, то це буде облтеплоенерго. 

Ці станції очистки потребують постійного обслуговування: заміни мембран, наприклад, Це не дешево, дороговартісно. Неможливо обрахувати, як часто треба міняти, бо все залежить від якості води. Ми можемо сказати, що це може коштувати 5 тисяч гривень на місяць, і більше. Ми кажемо про те, що усі ці гроші треба передбачити у бюджеті. На найближчу сесію ми якраз і плануємо винести відповідну програму з очищення цієї води. Ми плануємо й надалі видавати безкоштовно цю воду, – сказав Олександр Сєнкевич.

Він додав, що це буде «пілотний проєкт» у 2023 році: «Потім у наступному, 2024 році, будемо коригувати цю програму з огляду на те, як ця програма пройде у 2023 році». 

Новини

23 березня 2023
22 березня 2023