За 11 місяців у Миколаєві демонтовано понад 200 білбордів

  • 12:41
  • 25.01.2023
1

За 11 місяців у Миколаєві демонтовано понад 200 білбордів, матеріали з них передали на потреби Збройних сил України. Мета — оборона міста, також вони заважали військовослужбовцям виконувати поставлені завдання.

Про це кореспондентам Суспільного розповів заступник директора департаменту внутрішнього фінансового контролю та протидії корупції Віталій Ярошенко.

 

За словами Віталія Ярошенка, був запит від військових, щоб звільнили вулицю від конструкцій, які заввишки двох метрів, бо вони заважали огляду з певного місця.

– Демонтували не тільки борди, а стели АЗС, якщо вони також заважали. Після обстрілів деякі конструкції ставали аварійними, тому теж їх необхідно було прибирати. Виконувались ці роботи дуже оперативно, швидко, в будь-яку погоду, між активними обстрілами, тому що в той час необхідно було місто готувати до оборони, — розповів Віталій Ярошенко.

Окрім рекламних конструкцій працівники департаменту за допомогою техніки комунальних підприємств демонтували незаконно встановлені тимчасові споруди. 25 з них віддали на потреби Збройних сил України.

– Особливо це було актуально в осінньо-зимовий період, щоб забезпечити мінімальний побут військовослужбовців, які перебували на лінії оборони. Тобто лінія оборони постійно знаходилась у русі, необхідно було переміщатись військовим. Вони могли з одного місця перемістити МАФ на інше місце, — пояснив Віталій Ярошенко.

Робота над демонтажем незаконних малих архітектурних форм триває.

– Залишилось багато аварійних конструкцій після прильотів. Їх необхідно буде в першу чергу прибрати з міста, — сказав Віталій Ярошенко.

Законність встановлення тієї чи іншої конструкції перевірятиме комісія з питань упорядкування, яка робила це до повномасштабного вторгнення.

"У нас є акти, складені такими комісіями, де визначено законно чи не законно встановлена ця конструкція. В першу чергу ми будемо проводити роботи з демонтажу отаких саме конструкцій", — розповів Віталій Ярошенко.

Новини

29 січня 2023
28 січня 2023
27 січня 2023