«Укренерго» повідомило, де найскладніша ситуація з електропостачанням

  • 12:46
  • 08.12.2022
gettyimages_66_650x410

Станом на ранок 8 грудня найскладніша ситуація з електропостачанням зберігається в східному регіоні України - ввечері ворог знову піддав масованому артилерійському обстрілу кілька районів.

Про це повідомляє пресслужба «Укренерго».

– Там, де дозволяє ситуація, проводиться обстеження стану електромереж. Після отримання допуску від військових будуть розпочаті ремонтні роботи, - повідомили в пресслужбі.

Крім того, цілодобово тривають аварійно-відновлювальні роботи в Київській та Одеській областях. В Одесі триває процес заживлення побутових споживачів за резервними схемами.

За даними пресслужби, через пошкодження під час ракетних ударів електростанцій та високовольтної мережі, в системі зберігається значний дефіцит електроенергії. Для обленерго доведено ліміти споживання електроенергії. Вже зранку в кількох областях перевищено ліміти споживання і застосовано режим аварійних відключень.

– Ситуацію ускладнюють погодні умови: в багатьох регіонах на заході країни мороз, дощ зі снігом та сильні пориви вітру спричиняють обледеніння проводів та їх пошкодження, - повідомили в «Укренерго».

Нагадаємо, у разі блекауту зв'язок буде триматись мінімум 3 доби.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

8 лютого 2023
7 лютого 2023