Контрнаступ ЗСУ: генерал спрогнозував нові удари HIMARS та ізоляцію Криму

  • 14:16
  • 04.12.2022
1650977919-3104

Контрнаступ Збройних сил України має ізолювати тимчасово окупований Крим і позбавити російських військ постачання.

Як зазначив колишній командувач Сухопутними військами США в Європі, військовий експерт генерал Бен Ходжес у випуску New Debate, звільнення правого берега Дніпра в Херсонській області дало можливість ЗСУ перерозподілити HIMARS та іншу високоточну зброю великої дальності так, щоб завдати руйнівних ударів по логістичній системі російських військ.

Зокрема, як розповів Ходжес, росіяни у Криму поповнюють свої запаси через наземний маршрут уздовж Азовського моря і через Кримський міст, який, як відомо, постраждав після вибуху 8 жовтня.

За прогнозом Ходжеса, угруповання ЗСУ, які наступають на півдні і сході, зімкнуться саме в Криму:

– Це дуже важливий крок, щоб затягнути петлю навколо Криму. Контрнаступ ЗСУ в районі Херсона – це праве крило. Зусилля, що почалися на початку вересня в Харківській області, тривають у напрямку Донецька, Луганська і Маріуполя, – це ліве... Єдиним можливим способом доставити або вивезти що-небудь з Криму скоро будуть кораблі, які, звичайно, уразливі.

Нагадаємо, українські військові провели навчання поблизу кордону з Білоруссю. У ході тренувань вони відпрацювали злагодженість дій піхоти.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

31 січня 2023
30 січня 2023