Кремль намагається зганьбити ЗСУ через фейкові відео з полоненими, - Міноборони

  • 12:46
  • 01.12.2022
facebook_com_ganna_maliar_7_650x410

Росія намагається зашкодити репутації українських військових шляхом публікації зрежисованих відео з нібито неналежним поводженням з полоненими.

Про це повідомляє заступниця міністра оборони Ганна Маляр під час брифінгу.

– Кремлівська влада продовжує спроби завдати збитки репутації українських захисників і захисниць через нібито неналежне поводження з військовополоненими, - сказала вона.

Так, час від часу з'являються фейкові або зрежисовані відео про нібито неправомірне поводження українських бійців з військовополоненими.

– Нагадаю, що російські солдати прийшли на нашу землю вбивати, гвалтувати і грабувати. Ті з них, хто потрапив у полон, утримуються у належних умовах відповідно до норм міжнародного права. До них забезпечується доступ представників міжнародних організацій, - додала Маляр.

Нагадаємо, у листопаді з'явилося відео нібито здачі росіян у полон, проте один із окупантів раптом почав стріляти у бік ЗСУ. Після цього російські пропагандисти звинуватили українців у нібито розстрілі військовополонених, що є воєнним злочином. При цьому загарбники перші відкрили вогонь і втратили статус військовополонених.

Нагадаємо, українські військові минулої доби ліквідували ще 560 окупантів. Всього з початку повномасштабної війни Росія втратила 89 440 своїх солдатів.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут

Новини

31 січня 2023
30 січня 2023