ЦРУ готове співпрацювати з незадоволеними війною росіянами - WSJ

  • 09:49
  • 23.11.2022
1483612479-1677

Заступник директора з операцій Центрального розвідувального управління США Девід Марлоу заявив, що служба готова співпрацювати з незадоволеними війною проти України росіянами.

Заява прозвучала в ході його першого публічного виступу з моменту вступу на посаду в 2021 році. Агентство шукає для вербування військових чиновників, олігархів, керівників, пише The Wall Street Journal. За його словами, вторгнення в Україну стало величезним провалом для президента РФ Володимира Путіна.

Крім того, воно відкриває можливості для західних спецслужб серед незадоволених росіян, сказав Марлоу під час виступу в Університеті Джорджа Мейсона.

– Путін був у своєму найкращому моменті за день до вторгнення, коли у нього ще була можливість примушувати Україну, впливати на НАТО і демонструвати, що Росія - сильна держава. Він розтратив все до єдиного, - сказав Марлоу, зазначивши, що зараз ЦРУ «відкриті до співпраці».

– Ми шукаємо по всьому світу росіян, яким це так само огидно, як і нам, - додав він.

Заступник директора ЦРУ з аналізу Лінда Вайсголд, яка також була присутня на заході, вважає, що війна в Україні ще не близька до завершення.

На її думку, попри неодноразові невдачі, Путін не відмовився від своїх початкових цілей. Ключовим фактором у протистоянні є розуміння кожною стороною того, за що вони борються, додала вона.

– Українські солдати це знають. Російські солдати не дуже, - підкреслила Вайсголд.

Нагадаємо, Служба безпеки України під час стабілізаційних заходів затримала у Херсоні колаборанта, який «вибивав голоси» за приєднання регіону до РФ.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут

Новини

8 грудня 2022