Жителів Херсона закликають евакуюватися на зиму

  • 09:11
  • 22.11.2022
1648922022-9183

Український уряд пропонує жителям звільненого від окупантів Херсона евакуюватися на зимовий період до більш безпечних регіонів країни.

Про це у Telegram повідомила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

– Звертаюся до херсонців. Зокрема, до вразливих категорій громадян: жінок з дітьми, літніх, хворих і маломобільних. З урахуванням складної безпекової ситуації в місті та проблем з інфраструктурою, ви можете евакуюватися на зимовий період до більш безпечних регіонів країни. Уряд пропонує безкоштовну евакуацію до Кривого Рогу, Миколаєва та Одеси, з можливим подальшим переміщенням на Кіровоградщину та Хмельниччину й до інших західних регіонів України,– написала вона.

За словами Верещук, переселенцям буде забезпечено безоплатне проживання у прихистках, гуманітарна допомога, харчування, медична підтримка. Також буде надано допомогу в оформленні довідки внутрішньо переміщеної особи (ВПО) та відповідну грошову допомогу від держави та міжнародних організацій.

Повідомити про бажання евакуюватися можна, записавшись особисто в «Пункті незламності», який розташовано в Херсоні на Площі Свободи. Також можна зателефонувати на гарячу лінію Херсонської ОВА, повідомити в чат-бот волонтерської організації "Helping to leave" або звернутися на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції (короткий номер 15-48).

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут

Новини

9 грудня 2022