Росія офіційними і неофіційними каналами пропонує Україні перемовини без умов,– Арахамія

  • 08:31
  • 18.11.2022

Ситуація змінилася і тепер Україна має умови, коли буде сідати за стіл.

Голова української переговорної групи з РФ Давид Арахамія в ефірі Радіо НВ заявив, що Росія всіляко намагається посадити Україну за стіл переговорів.

– Є пропозиції [Росії щодо перемовин]. Надходять вони і офіційними, і неофіційними каналами. Меседж досить абстрактний: «Давайте сядемо за стіл безумовних перемовин». У березні було багато умов — малювали «денацифікації» і таке інше, — розповів Арахамія.

За його словами, ситуація змінилася, завдяки зусиллям Збройних сил України упродовж майже дев’яти місяців війни: «Ситуація трошки змінилася і тепер у нас є умови, коли ми будемо сідати за стіл».

Водночас, Арахамія прокоментував слова речник російського президента РФ Дмитра Пєскова, який заявив, що відсутність світла і тепла в багатьох районах України — це наслідки дій київської влади, яка, зокрема, відмовляється від переговорів.

– Це шантаж. <...> Вони дійсно намагаються таким чином нас примусити до якихось дуже дивних перемовин. Їм потрібна просто якась тактична пауза для того, щоб перезарядитися, провести перегрупування, — пояснив Арахамія. 

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

 

Новини

9 грудня 2022