У ЗСУ заявили про пересування російських військ на лівому березі Херсонської області

  • 13:51
  • 15.11.2022
_viyskovi_tehnika_gettyimages_1240738101__1__3_650x410

Українські війська завдають ударів по позиціях окупантів на лівобережжі Херсонської області. У зв'язку із чим окупанти змушені пересуватися вглиб на 15-20 км від облаштованих рубежів.

Про це повідомила керівниця прес-центру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі «Еспресо TV».

За словами Гуменюк, російські війська можуть загрожувати Херсону обстрілами. Проте ЗСУ використовують контрбатарейну боротьбу, щоб відсунути противника.

– У зв'язку з чим спостерігається певна активність ворожих військ на лівому березі Дніпра щодо (руху – ред.) углиб від берега на 15-20 км, - зазначила вона.

Також вона наголосила, що ЗСУ беруть під вогневий контроль логістичні наземні шляхи супротивника, тому легкого підвезення резервів та боєприпасів для окупантів не буде.

Тим часом, як повідомила Гуменюк, на правому березі Дніпра продовжуються стабілізаційні заходи на деокупованих територіях, а це понад 4870 квадратних кілометрів.

Нагадаємо, правоохоронці затримали і повернули у СІЗО 166 осіб, які утримувалися в ізоляторі Херсона і були випущені на свободу російськими окупантами напередодні звільнення міста українськими військами.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

9 грудня 2022