Канада надасть Україні 500 млн доларів військової допомоги та накладе додаткові санкції на росіян

  • 16:59
  • 14.11.2022

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо анонсував додаткову військову допомогу Україні розміром 500 млн доларів. Також країна накладе санкції на 23 співробітників російського сектора юстиції та безпеки, зокрема офіцерів поліції, слідчих, прокурорів та суддів.

Про це повідомляється на сайті прем’єр-міністра Канади.

– Ця додаткова військова допомога підтримає українців, які сміливо продовжують боротися проти незаконного вторгнення володимира путіна, водночас ці нові санкції створять додатковий тиск на тих, хто підтримує ці воєнні дії, — зазначив Джастін Трюдо. 

Зокрема, нові санкції накладуть на офіцерів поліції та слідчих, прокурорів, суддів та працівників пенітенціарних установ, причетних до переслідування лідерів російської опозиції.

Допомога Канади

З лютого 2022 року Канада надала Україні понад 600 млн доларів військової підтримки, зокрема бронетехніку, артилерію, боєприпаси, безпілотники та зимовий одяг.

Канада також долучилася до програми Interflex із навчання українських військових у Великій Британії.

З кінця березня 2022 року канадські збройні сили надають допомогу в доставленні військової допомоги Україні в межах Європи. Вони доставили понад 4 млн фунтів стерлінгів пожертв із Канади та від імені союзників і партнерів.

Крім того, з моменту повномасштабного вторгнення росії Канада запровадила санкції проти понад 1400 фізичних та юридичних осіб.

Новини

26 листопада 2022
25 листопада 2022