Викрадач херсонського єнота обіцяє повернути всіх тварин до зоопарку

  • 11:56
  • 14.11.2022

Директор парку левів «Тайган» та зоопарку «Казка», кримський бізнесмен Олег Зубков заявив, що тварин, яких вивезли з Херсону, обовʼязково повернуть до українського обласного центру. І єнотів також.

Про це пише «Крим.Реалії».

Він каже, що не викрадав тварин, а, навпаки, намагався врятувати їх. Свої дії Зубков називає «тимчасовим утриманням херсонських улюбленців».

– Я поверну їх одразу, як тільки влада Херсону дасть команду, що може їх прийняти. Ще три павичі, ще два фазани, цесарки, дві вовчиці, лама та віслюк Даша, — перерахував Зубков, додавши, що має намір повернути тварин «у повному складі».

Доля єнота з Херсонського зоопарку зацікавила багатьох користувачів мережі після допису російської пропагандистки Анни Долгарьової, яка хизувалася, що, тікаючи з Херсону, її товариш встиг украсти єнота.

Олег Зубков лише наприкінці жовтня вийшов з російського СІЗО. Там він знаходився після того, як суд виніс йому вирок у кримінальній справі про надання послуги, яка не відповідає вимогам безпеки життя та здоровʼя споживачів. Справу порушили після того, як у парку «Тайган» амурський тигр пошкодив руку однорічній дитині. Російський «верховний суд Криму» скасував призначене Зубкову позбавлення волі, а його самого відпустив під підписку про невиїзд до нового розгляду справи. Вочевидь, Зубков порушив вимогу суду.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

26 листопада 2022
25 листопада 2022