Окупанти три тижні готувалися до втечі з Херсона - розвідка Британії

  • 12:17
  • 12.11.2022

У Міноборони Великої Британії заявили, що російські війська готувалися до втечі з Херсона протягом останніх трьох тижнів.

– Завершення виведення відбулося лише через два дні після його оголошення. Ймовірно, процес виведення вже розпочався ще 22 жовтня 2022 року, коли чиновники росіян у Херсоні закликали мирних жителів залишити місто, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у британській розвідці, російські військові, у тому числі й у цивільному одязі, залишили місто разом із заявленими 80 тисячами «евакуйованих» осіб.

У Міноборони Британії вважають, що втеча окупантів із Херсона завдасть Росії репутаційної шкоди, оскільки це був єдиний обласний центр, захоплений окупантами ще в лютому.

– Відхід є публічним визнанням труднощів, з якими зіткнулися російські війська на західному березі Дніпра, - додали у розвідці.

Там припускають, що Росія ще намагається евакуювати війська з інших районів області через річку Дніпро на оборонні позиції на східному березі.

Нагадаємо, як заявив секретар РНБО Олексій Данілов, українська армія не припинятиме військових дій після звільнення Херсона.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022