«Схеми»: Президент «Мотор Січі» Богуслаєв приховував нерухомість у Москві

  • 17:44
  • 09.11.2022

Президент АТ «Мотор Січ» Вʼячеслав Богуслаєв приховував нерухомість у Москві, що може свідчити про порушення антикорупційного законодавства.

Про це ідеться у розслідуванні проєкту «Схеми».

За даними журналістів, Богуслаєв з 2002 року мав у власності щонайменше два об’єкти нерухомості, приблизною вартістю $350 тисяч.

Обидва об’єкти розташовані в Хорошевському районі Москви — це квартира у житловому комплексі за адресою Хорошевське шоссе, 84, корпус 6 (у власності Богуслаєва з 2006 року) та складські приміщення в будівлі на вулиці Зорге, 7а (у власності з 2002 року).

Жодний з цих об’єктів не був вказаний у майнових деклараціях.

Вʼячеслава Богуслаєва, а також начальника департаменту зовнішньо-економічної діяльності «Мотор Січі» затримали 22 жовтня. Їх підозрюють у державній зраді. За даними слідства, вони постачали росії авіадвигуни для бойових гелікоптерів — навіть після повномасштабного вторгнення.

24 жовтня СБУ опублікувала аудіозаписи телефонних розмов Богуслаєва, що можуть підтверджувати його співпрацю з росією, а журналісти проєкту «Схеми» виявили в нього російський паспорт.

4 листопада СБУ заарештувала майно Богуслаєва і начальника департаменту зовнішньо-економічної діяльності підприємства на майже мільярд гривень.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022