Швейцарія передасть 100 мільйонів доларів на відновлення енергоінфраструктури України

  • 10:28
  • 03.11.2022
1647744113-3081

Федеральна рада Швейцарія прийняла план дій щодо пом'якшення наслідків зими, яка настає, для жителів України. Швейцарія надасть допомогу в розмірі 100 млн швейцарських франків (близько 100 мільйонів доларів США).

Фінансування включатиме проекти з термінової реабілітації енергетичної інфраструктури України, інформує прес-служба швейцарського уряду. 

– На додаток до свого наявного гуманітарного проекту в Україні та регіоні, виділяється 100 мільйонів швейцарських франків. ... Швейцарія допомагає компаніям «Укренерго» закуповувати джерела енергії та запчастини, бере участь у ремонті систем рейкових скріплень (для перевезення важких вантажів, таких як зерно) та надає гуманітарну допомогу, щоб допомогти тим, хто найбільше постраждав від війни в Україні, підготуватися до зими (заміна вікон, забезпечення утеплення та живлення тощо), – йдеться у повідомленні.

Також країна шукає можливість надати додаткову допомогу у вигляді генераторів, насосів або установок для очищення води.

– Федеральна рада подасть запит до парламенту про додатковий кредит у розмірі 76 мільйонів швейцарських франків для покриття цих напрямків діяльності, – зазначили в уряді. 

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну жертвами російських окупантів стали 43 журналісти.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022