Генштаб не виключає ще однієї російської спроби наступу на Київ, але поки загрози не бачить

  • 15:48
  • 27.10.2022

Генштаб ЗСУ не виключає, що росія може здійснити ще одну спробу наступу на Київ, але поки що такої загрози немає.

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов під час брифінгу у Military Media Center, передає «Укрінформ».

– Ми не виключаємо, що противник знову може вдатися до наступу на Київ. Насамперед вони відчувають, що не можуть проломити фронт ні на південному, ні на східному напрямку. Одним із варіантів так званого повалення конституційного устрою України є захоплення Києва і ліквідація воєнно-політичного керівництва, — сказав Громов.

За його словами, противник може вдатися до операції насамперед з Білорусі. Це може бути як напрямок з території Чорнобильської зони, а також з Чернігівської області. «Ми готові до цього, але на даний час ми не бачимо загрози, що противник безпосередньо буде атакувати», — сказав Громов.

Посадовець зазначив, що зараз насамперед від росіян треба очікувати здебільшого атак на інфраструктурні об'єкти.

На початку жовтня МЗС Білорусі звинуватило Україну у планах завдати удару по території Білорусі. В українському МЗС заявили, що така інформація неправдива. Пізніше у Білорусі ввели режим «контртерористичної операції» через повідомлення про «провокації», які нібито готуються зі сторони сусідніх держав.

А 15 жовтня Міністерство оборони Білорусі заявило про прибуття перших ешелонів військ рф для так званого Регіонального угруповання сил. Його створення пояснили «нарощуванням військового потенціалу НАТО» біля кордонів Білорусі.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022