Кримський міст буде зруйновано, коли ми повернемо Крим,– Буданов

  • 11:21
  • 24.10.2022
1665206334-2603

Керченський міст перестане існувати, коли Крим повернеться в Україну.

Про це заявив очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв'ю УП.

Журналіст запитав головного розвідника країни, що сталося з Кримським мостом. Втім, Буданов уникнув прямої відповіді на це питання, відклавши конкретику на потім.

– Складне питання буде для відповіді. Давайте краще іншим часом про це поговоримо. Можу лише сказати, що Кримський міст зазнав дуже сильних руйнувань. Цей міст – один із символів «русского мира». Крейсер «Москва» пішов на дно, Кримський міст фактично теж. Це все знаки, які говорять про те, що не так уже й довго цьому режиму залишилося, - заявив очільник ГУР.

Буданов також прокоментував звинувачення РФ у тому, що до підриву Кримського моста причетний особисто він. Ці нісенитниці очільник ГУР коментував з посмішкою, зауваживши, що ставиться до них не до кінця серйозно.

– Знаєте, я ставлюся до цього не до кінця серйозно. Точно не згадаю назву, але одне з найбільших друкованих видань комуністичної партії Китаю опублікувало статтю про те, що Росія звинувачує в цьому Україну з дуже високим рівнем скепсису у цих звинуваченнях. А треба розуміти, що те, що надруковано у виданні компартії Китаю, узгоджено зі всіма, тобто це офіційна позиція. І вони так легенько наштовхнули на думку, що, в принципі, Росія полюбляє схожі речі робити сама, щоб когось в чомусь звинуватити і потім нібито розв'язати собі руки. Ще раз кажу, що це офіційне видання, яке пов'язане з вищим військово-політичним керівництвом Китаю. Якщо навіть вони сумніваються в цьому, то робіть висновки самі,– зазначив він.

Буданов погодився із натяками президента Володимира Зеленського про те, що історія з Кримським мостом може бути наслідком конфлікту всередині російських силовиків.

– Правильно. Тут більше нічого не можу додати. Але скажу інше: Кримський міст – це той символ, який буде зруйнований. Коли повернеться Крим, цей міст перестане існувати. Ця транспортна артерія насправді нікому не потрібна,– резюмував Буданов.

Рано вранці 8 жовтня стало відомо про пожежу на Кримському мосту.

Пізніше в мережі з'явилася інформація, що в результаті підриву вантажівки на мосту загорілися цистерни з паливом.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022
4 грудня 2022