Зеленський про погрози Шойгу: світ повинен максимально жорстко відреагувати

  • 20:58
  • 23.10.2022

Росія була, є і буде джерелом всього брудного і весь світ це чудово розуміє. Тому розповіді голови Міноборони РФ Сергія Шойгу про "брудну бомбу" не мають бути непоміченими і світова спільнота має на них «максимально жорстко відреагувати».

Про це повідомляє звернення президента України Володимира Зеленського.

– Коли сьогодні російський міністр оборони влаштовує телефонну карусель і обдзвонює іноземних міністрів із розповідями про так звану брудну ядерну бомбу, усі все добре розуміють. Розуміють, хто є джерелом усього брудного, що тільки можна уявити в цій війні,– сказав він.

На думку Зеленського, зараз світ повинен максимально жорстко відреагувати на безпідставні звинувачення Росії у так званих «провокаціях» України.

– Якщо Росія підготувала чергове підняття ставок і черговий ескалаційний крок - вона вже зараз, превентивно і до будь-якого нового свого «бруду», має побачити, що світ це не проковтне,– вважає президент.

Він також нагадав, що усюди, куди Росія принесла смерть і деградацію, українці повертають нормальне життя.

– Саме це - про українців. Там, де Україна, - ніколи не знищується життя. А ось там, куди приходить Росія, вона всюди залишає по собі масові могили, катівні, зруйновані міста й села, заміновану землю, знищену інфраструктуру і природні катастрофи. І якщо хтось і може застосувати ядерну зброю у нашій частині Європи, то це лише один субʼєкт - і цей субʼєкт як раз і наказав товаришу Шойгу кудись там телефонувати,– констатував голова держави.

Як повідомлялося, міністр оборони РФ Сергій Шойгу в неділю, 23 жовтня, провів телефонні розмови з колегами з Франції і Туреччини, Британії, США, яким розповів про «провокації» України, які нібито готуються, з використанням якоїсь «брудної бомби».

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк назвав абсурдом і брехнею заяви російського міністра оборони Сергія Шойгу про нібито підготовку України до застосування так званої «брудної бомби». Таку саму думку висловив і міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022
4 грудня 2022