Зеленський повідомив президента ЄБРР про необхідність термінового залучення фінансових ресурсів

  • 16:32
  • 21.10.2022

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо і повідомив про необхідність термінового залучення фінансових ресурсів.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Глава держави зазначив, що візит глави ЄБРР є важливим сигналом підтримки України.

– Наша співпраця актуальна як ніколи, оскільки зараз через велику кількість руйнувань внаслідок ракетних ударів і атак дронів-камікадзе потрібно працювати над швидким відновленням нашої країни, –сказав він.

Президент України також подякував за рішення ЄБРР припинити співпрацю з Російською Федерацією і Білоруссю.

Зеленський наголосив на важливості проведення великої кількості конференцій та зустрічей, присвячених питанням відновлення нашої країни, зокрема Міжнародній експертній конференції з питань відновлення України 25 жовтня в Берліні.

У той же час він звернув увагу на те, що паралельно з обговоренням післявоєнного відновлення нашої країни важливо вже сьогодні працювати над швидким відновленням (Fast Recovery Plan), що також вимагає термінового залучення фінансових ресурсів. Насамперед це стосується енергетичної, інфраструктурної, освітньої сфери, а також відновлення житла українців.

Глава держави подякував за рішення ЄБРР щодо фінансової підтримки НЕК «Укренерго».

Також Зеленський поінформував Оділь Рено-Бассо про ризики для України в енергетичній сфері через терористичні обстріли з боку РФ. Обговорювалися можливості додаткового кредитування для потреб цієї галузі.

Зі свого боку президент ЄБРР висловила солідарність з Україною і зазначила, що наша держава демонструє надзвичайну стійкість. Оділь Рено-Бассо підкреслила, що фінансова інституція, яку вона очолює, робитиме все можливе для підтримки України.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

7 грудня 2022