Жителів Херсона закликали запастися їжею та водою на кілька днів

  • 14:20
  • 19.10.2022
1664111475-5702

Українська влада просить жителів Херсона й області підготувати укриття, запастися водою та їжею на кілька діб.

Про це голова Херсонської облради Юрій Соболевський написав у Telegram.

Напередодні окупаційна влада закликала жителів Херсона евакуюватися у РФ, бо нібито «ЗСУ обстрілюватимуть місто». Враховуючи це й те, що окупанти, мабуть, готують провокації, українська влада звернулася до голів ОСББ, медичного персоналу і мешканців міста із проханням зробити запаси їжі, води і медикаментів, перевірити укриття.

– Наголошую, що українська армія не робила і не робитиме таких дій. Наші воїни передусім звільняють людей, а не території. Для них важливе людське життя та збереження критичної інфраструктури міста, щоб це життя можна було підтримувати у нормальному стані й надалі. Ворог, який захопив місто, підступний, тож прошу наших жителів бути готовими до будь-яких провокацій агресора. Голови ОСББ та співробітники лікарень повинні перевірити наявні укриття на предмет можливого прийняття там людей. Лікарні у Херсоні – це гуманітарні штаби. Потрібно бути готовим до роботи у посиленому режимі. Містяни, ваше життя для нас найцінніше. Так, доведеться згадати про тривожну валізу з документами, запасами води і їжі на кілька діб. Україна робить усе можливе, щоб вас убезпечити і ця валіза вам не знадобилася. Але мають бути наготові,– написав Юрій Соболевський.

Тим часом на фейкові повідомлення окупантів про обстріли Херсона ЗСУ відреагував і керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022