Франція проведе навчання українських військових. У них візьмуть участь до двох тисяч солдатів

  • 11:23
  • 16.10.2022

Франція проведе на своїй території підготує до двох тисяч українських військових. навчання триватимуть упродовж кількох тижнів.

Про це заявив міністр збройних сил Франції Себастьєн Лекорню, пише France Bleu з посиланням на LeParisien.

Підготовка українців поділятиметься на три частини: загальна підготовка, специфічні навички, як-от робота над логістикою, а також навчання у користуванні зброєю та іншими матеріалами, які Франція переє Україні.

– Ми це робимо, дотримуючись норм права, і не стаємо стороною конфлікту, оскільки ми не перебуваємо в стані війни, а допомагаємо країні, що воює,– сказав Лекорню.

Навчання українських військових

У червні тодішній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон запропонував Володимиру Зеленському програму, у межах якої зможуть навчати до 10 тисяч українських бійців кожні 120 днів. А вже у липні посол України у Великій Британії Вадим Пристайко розповів, що на британській території вже перебуває частина українських військових, а інші бійці — продовжують прибувати до країни. 

Водночас у ЄС теж готуються започаткувати тренувальну місію для українських військових. Німецьке видання Spiegel на початку жовтня писало, що ЄС загалом хоче під час тренувальної місії провести навчання 15 тисяч українських військових.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

7 грудня 2022