Україна у наступні кілька тижнів отримає РСЗВ та артилерійські установки — Міноборони Німеччини

  • 16:58
  • 12.10.2022
mediumтл

У наступні кілька тижнів Україна отримає додаткові реактивні системи залпового вогню MARS II та артилерійські установки PzH 2000.

Про це повідомило Міністерство оборони Німеччини.

– Зустріч у форматі «Рамштайн» в особливий час: російські ракетні обстріли та часткова мобілізація, імітаційні референдуми, український контрнаступ. Ми координуємо нашу постійну підтримку, — прокоментували там.

Уряд Німеччини нещодавно офіційно оголосив про постачання Україні ще двох реактивних систем залпового вогню Mars II, а також уперше — про постачання 50 бронемашин Dingo.

Крім того, міністри оборони Німеччини та Греції узгодили схему обміну технікою, за якою Греція передасть Україні 40 одиниць БМП-1, а натомість отримає від ФРН 40 одиниць німецьких БМП Marder.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц раніше стверджував, що його країна надає достатньо допомоги Україні, а замість танків може зосередитися на постачанні артилерії та систем протиповітряної оборони.

Так він відповів на запитання, чому Берлін досі не надав Києву танків чи бойових літаків. Він пропонує розподіляти між партнерами завдання з допомоги Україні.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022