Поразка під Лиманом є політичною невдачею РФ - розвідка Британії

  • 14:15
  • 02.10.2022
photo_2022-10-01_20-25-41

Виведення російських військ із Лимана Донецької області викликало нову хвилю публічної критики російського військового керівництва з боку чиновників.

Про це повідомили у розвідці Великої Британії.

Зазначається, що в оперативному відношенні місто важливе, тому що контролює ключовий шлях, що перетинає річку Сіверський Донець. Саме за нею Росія намагається зміцнити свою оборону.

– Відхід Росії з Лимана також є серйозною політичною невдачею через те, що місто розташоване в Донецькій області. Це той регіон, який Росія нібито прагнула «звільнити» і намагається незаконно анексувати, - зазначають британські розвідники.

Більше того - подальші втрати території, які Москва незаконно окупувала, ймовірно, призведуть до посилення цієї громадської критики та посилення тиску на найвище командування.

Також у розвідці Британії повідомили, що Лиман захищали неукомплектовані підрозділи Західного та Центрального військових округів Росії, а також контингентів добровільно мобілізованих резервістів.

– Сили, ймовірно, зазнали значних втрат, коли відійшли єдиною дорогою з міста, яка все ще була в руках росіян, - йдеться у звіті.

Нагадаємо, українські захисники увійшли до Лимана, наразі там точаться бої.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

6 грудня 2022