«Критична анорексія»: у патронатній службі «Азову» розповіли про стан звільнених захисників

  • 17:32
  • 24.09.2022
780x585

Звільнені з полону українські військовослужбовці перебувають у шокувальному стані — майже всі 215 людей мають крайній ступінь анорексії.

Про це заявила голова патронатної служби «Азову» Олена Толкачова у коментарі «УП». 

«Стан наших військових просто шокувальний. Є випадки, коли родичі не можуть впізнати своїх рідних. Наші хлопці знесилені, контужені, дуже багато прихованих переломів і загострень різного ступеня хронічних хвороб», — зазначила вона.

Голова патронатної служби «Азову» каже, що всім бійцям зараз надають належну медичну допомогу. Багато хто вже перебуває на лікуванні та відновленні.

Толкачова додала, що команда лікарів максимально злагоджено працює, щоб «не пропустити жодного синяка, жодної подряпини».

Незабаром частину захисників патронатна служба у кооперації з державою відправить на лікування та відновлення за кордон.

Також, за її словами, державні органи працюють над тим, щоб якомога скоріше відновити всі документи, банківські картки, на які бійці зможуть отримати заробітну плату.

Україні вдалося звільнити з російського полону 215 людей. 200 українських військових обміняли на кума путіна Віктора Медведчука, який «вже дав усі можливі свідчення слідству».

5 командирів з «Азовсталі» обміняли на 55 російських військових, які «не мають для нас жодного інтересу». Звільнені командири зараз перебувають у Туреччині під гарантіями захисту та безпеки президента Реджепа Ердогана, вони залишаться там до кінця війни.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

6 грудня 2022