В ISW пояснили, чому РФ оголосила мобілізацію в день масштабного обміну полоненими

  • 09:36
  • 23.09.2022
2770267

Влада Російської Федерації, ймовірно, провели з Україною масштабний обмін полоненими в день оголошення мобілізації, щоб применшити значення цього обміну.

Жорсткий підхід Кремля до мобілізації викликає суспільний гнів і недовіру по всій РФ, повідомляє американський Інститут дослідження війни (ISW).

– Кремль, ймовірно, спробував применшити значення обміну полоненими з Україною, який вкрай непопулярний серед російських націоналістів і мілблогерів, зробивши обмін в той же день, коли Путін оголосив про часткову мобілізацію, - зазначили аналітики.

У ISW додали, що під час масштабного обміну полоненими в Україну були повернуті, зокрема, захисники маріупольського заводу «Азовсталь» - лідери батальйону «Азов», яких в Росії пропагандисти називали нацистами і широко розрекламували їх захоплення в полон.

– Крайні праві російські блогери розкритикували обмін і запитали, чи відмовився Кремль від «денацифікації» України, - однієї із заявлених цілей російського вторгнення, - наголошується в матеріалі.

Нагадаємо, 21 вересня Володимир Путін оголосив про те, що в Росії починається часткова мобілізація. Влада РФ зазначала, що закликати будуть тільки військових, які знаходяться в запасі.

Нагадаємо, Зеленський дав пораду росіянам, як вижити після мобілізації в РФ.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

1 жовтня 2022
30 вересня 2022