У Зеленського пояснили, чому Росія погодилася обміняти полонених на Медведчука

  • 14:32
  • 22.09.2022
1621607428-9339

Обмін кума Путіна Віктора Медведчука на українських захисників показує, наскільки він важливий для Росії. Те, що раніше Кремль відкидав таку умову показує, що їх слова і дії різняться.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко в ефірі телемарафону.

– Слова - це одне, а як все відбувається - трошки інше. Це і стосується Російської Федерації, тому що в більшість їх слів, а можливо й у 100% випадків, не збігаються з тим, як є насправді. Саме тому і обмін на пана Медведчука відбувся на велику кількість наших захисників, тому це показує, що Медведчук все ж важливий для Росії, - пояснив Тимошенко.

Зазначимо, що в квітні СБУ затримала Віктора Медведчука, який намагався втекти з України. Після чого президент Володимир Зеленський запропонував РФ обміняти його на українських захисників.

На що відповів прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. Він заявив що Кремль не зацікавлений в такому обміні, оскільки Медведчук не громадянин РФ і це нібито «немає відношення до «спецоперації».

Нагадаємо, що Україна в рамках масштабного обміну повернула додому з російського полону 215 військових, зокрема «азовців».

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

2 жовтня 2022
1 жовтня 2022