Лікарні та морги Луганщини переповнені - Гайдай

  • 11:51
  • 18.09.2022
2769206

Через відсутність Інтернету місцеве населення майже не має поточної інформації на фронті. Тому окупанти не втрачають можливості маніпулювати громадською думкою.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

– Втім, за таких значних втрат окупантам вдається лише приховати точну кількість загиблих. Переповнені лікарні та морги місцеві жителі бачать щодня, - сказав глава області.

За його інформацією, під час відступу з Харківської області лише підрозділи 11-го армійського корпусу зі складу балтійського флоту збройних сил Росії втратили понад 50% особового складу та понад 200 одиниць військової техніки.

Також через значні втрати під час відступу з Харківщини росіяни продовжують буквально збирати чоловіків вулицями, щоб ті будували оборонні споруди в Луганській області. Нагромадження техніки ворога люди спостерігають майже у всіх населених пунктах, розташованих поряд з адмінкордоном в інші області. Зокрема, у Троїцькому, Сватовому, Рубіжному, Попасній.

– Навіть у вихідні у Луганську, Сорокіному, Довжанську, Ровеньках, Антрациті, Кришталевому та інших містах військові Росії продовжують виловлювати чоловіків, - каже Гайдай.

Нагадаємо, контрнаступ у Харківській області спричинив скорочення бригад ворога. Причому йдеться про те, що в деяких із них залишалося лише 10% особового складу.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

7 грудня 2022