Біля маєтку пропагандиста Кисельова у Криму підпалили машини,– російські ЗМІ

  • 19:13
  • 17.09.2022
file-e0c02c5d373651afb9f4bb617ab0ef15

В окупованому Криму невідомі проникли на територію маєтку російського пропагандиста Дмитра Кисельова та спалили дві автівки.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Telegram-канал «Осторожно, новости» пише, що близько 2 години ночі 17 вересня на вулиці Айвазовського в Коктебелі згоріли два легкові автомобілі. Згідно з фотографіями з місця події, згоріли машина для гольфу та позашляховик Land Rover.

На місці встановили, що за цим стоїть палій, який спеціально прийшов за адресою, за попередніми даними, вілли гендиректора агентства RT Дмитра Кисельова. Вважається, що невідомий підпалював саме його авто.

Як зазначається, вже вранці на місце приїхало керівництво регіональної «поліції», місцеві силовики взялися до пошуків палія. За попередніми даними, це був чоловік, який прийшов на місце в медичній масці та бахілах. Силовики вивчають камери спостереження, обходять місцеві аптеки та магазини, намагаючись знайти покупців товарів, які використав чоловік.

Регіональне управління силовиків в окупованому Криму також повідомило про порушення справи через підпал двох машин у Коктебелі, не уточнюючи ім'я їхнього власника, пише «Радіо Свобода».

Як зазначає The Insider, сама вілла у Криму стала предметом судового розгляду у 2018 році після того, як про неї написало видання «Город 24». Тоді йшлося про численні порушення під час будівництва вілли за майже 200 млн рублів: замовник ігнорував зауваження архітекторів, не бажаючи вбудовувати в конструкцію елементи для укріплення, через що будівля становить небезпеку.

Хоча архітектор Володимир Мазурін, який розповів про цю віллу, не називав імен, журналісти дійшли висновку, що йдеться про Дмитра Кисельова та його будинок. Мазурін керував реконструкцією вілли пропагандиста у 2015–2016 роках.

Сам Кисельов, як зазначають ЗМІ, часто відпочиває в Коктебелі, у селищі розташована його виноробня Cock t`est belle. На автомобілі, який стояв поряд зі згорілими машинами, помітили напис Cock t`est belle.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

7 грудня 2022