Окупанти на Херсонщині тікають через Дніпро на вкрадених моторних човнах – розвідка

  • 11:30
  • 16.09.2022

Російські військові на Херсонщині тікають через Дніпро на вкрадених у місцевих жителів моторних човнах.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

В ньому зазначається, що низка підрозділів окупаційної армії в Херсонській області отримала наказ про виведення особового складу на лівий берег Дніпра, використовуючи для цього маломірні плавзасоби – моторні човни, викрадені у навколишніх селах.

– Поблизу місця паромної переправи через Дніпро зафіксовано появу кількох груп беззбройних рашистів по 10-20 чоловік. Ці військовослужбовці відмовились брати участь у бойових діях. В результаті, командири підрозділів зняли їх з усіх видів постачання, вилучили зброю та відпустили "на вільні хліба". Наразі вони вимушені жебракувати у місцевих жителів та шукають можливості повернутися додому,– сказано в повідомленні.

В українській розвідці зазначають, що підрозділи російських окупантів, які досі перебувають на тимчасово окупованих територіях Херсонської області, відрізані від налагодженого постачання їжі та питної води.

– Зокрема, командування десантно-штурмового підрозділу повітряно-десантних військ ЗС РФ, який розташований неподалік Каховки, не може вирішити проблему забезпечення особового складу на передових позиціях питною водою та боєприпасами,– йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що місцеве населення відмовляється забезпечувати окупантів продовольством навіть під примусом.

– Наразі поповнення запасів води і боєкомплекту здійснюється винятково вночі цивільним автотранспортом, викраденим у найближчих населених пунктах,– повідомляє ГУР МО.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

 

Новини

5 грудня 2022
4 грудня 2022