Новий пакет допомоги США: стали відомі деталі

  • 09:24
  • 16.09.2022
2768853

Президент США Джо Байден оголосив про новий пакет військової допомоги Україні на 600 мільйонів доларів.

Як зазначили в Міністерстві оборони США, цей пакет спрямований на задоволення критично важливих потреб України у сфері безпеки та оборони.

Цей пакет включає надання додаткових боєприпасів для артилерійських ракетних систем HIMARS. Зауважимо, які саме боєприпаси буде надано – не сповіщається. Протягом декількох місяців ЗСУ запитували далекобійні ракети ATACMS, призначені для знищення об'єктів на відстані до 300 кілометрів.

Крім цього, буде передано 36000 артилерійських снарядів калібром 105-мм, 1000 високоточних 155-мм артилерійських снарядів, протипіхотні боєприпаси Claymore, підривні боєприпаси та обладнання, стрілецька зброя та боєприпаси. 

Також буде надано 4 протиартилерійські радари, 4 вантажівки та 8 причепів для перевезення важкої техніки, протидронові повітряні системи, устаткування для розмінування, прилади нічного бачення та інше польове спорядження.

– Щоб задовольнити потреби України на полі бою, які зростають, Сполучені Штати продовжуватимуть працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб надати Україні ключові можливості, – йдеться в повідомленні.

Терміни надання цієї допомоги не названо. Водночас зазначається, що загалом США виділили Україні близько 15,8 млрд. доларів допомоги в галузі безпеки з моменту приходу до влади адміністрації Байдена.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

7 грудня 2022