Нічні обстріли Миколаєва: пошкоджені будинки, загинули двоє людей

  • 08:46
  • 14.09.2022
photo-2022-08-04-09-28-29

Російські військові продовжують обстрілювати Миколаїв. У ніч проти 14 вересня вони завдали масованого удару по місту. Внаслідок цього загинуло двоє людей. Також відомо про руйнування житлових будинків.

Він додав, що обстріли припали на різні райони міста. Окупанти поцілили неподалік дев’ятиповерхівки. Ще одна ракета влучила під під’їзд п’ятиповерхівки, що й забрало життя мирних мешканців. Також загарбники поцілили в одну зі шкіл та підприємство.

– Вони влучили прямо перед одним із під’їздів. Серйозно пошкоджена дев’ятиповерхівка та п’ятиповерхівка у різних частинах міста, – додав Кім.

Крім того, Віталій Кім спростував інформацію про відсутність світла внаслідок обстрілів. Він зауважив, що відповідної інформації не надходило.

Він додав, що всі заходи безпеки рятувальники вже виконали. Також вони евакуювали тих мешканців міста, котрим загрожувала небезпека. Одну з пожеж вдалося локалізувати. Наразі відбувається розчищення місць влучання, а також пошукові роботи.

Крім того, очільник ОВА зазначив, що ворожа ракета влучила в подвір'я школи. Внаслідок цього один з корпусів зазнав руйнувань. Повибивало вікна. Але, на щастя, не постраждав ніхто.

Нагадаємо, на Миколаївщині готують теплі пункти видачі води та бурять нові свердловини.

Новини

7 грудня 2022