Із районів поблизу бойових дій евакуювали майже 5 тис. засуджених

  • 19:52
  • 31.08.2022

Міністерство юстиції України евакуювало 4628 засуджених та осіб, взятих під варту, з 11 установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Про це повідомляє Міністерство юстиції.

– Станом на 30.08.2022 відповідно до рішень начальників обласних військових адміністрації Донецької, Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей, Міністерством юстиції України проведено евакуацію засуджених та осіб, взятих під варту, з 11 установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, - йдеться у повідомленні.

Загалом евакуйовано 4 628 осіб: 648 – ув'язнених та 3 980 – засуджених до позбавлення та обмеження волі. Серед засуджених - 48 жінок, семеро неповнолітніх та 215 засуджених до довічного позбавлення волі.

Зазначається, що засуджених та осіб, взятих під варту, доставляють до відповідних установ для попереднього ув'язнення та виконання покарань, які перебувають у безпечній місцевості.

Рішення про таку евакуацію, а також сповіщення про її початок – повноваження відповідних військових командувань разом із військовими адміністраціями, пояснили у міністерстві. На Мін'юст покладається організація проведення евакуації засуджених та осіб, взятих під варту.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну відкрито понад 30 тис. розслідувань щодо воєнних злочинів.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

5 грудня 2022