Паломники на Святій землі молитимуться за Україну

  • 22:11
  • 28.08.2022
1658993677-6321

Паломники на Святій землі будуть молитися за те, щоб в Україні запанував справедливий мир, який можливий тільки після нашої перемоги.

Про це повідомив предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній в ефірі інформаційного телемарафону.

Він зазначив, що паломництво розпочнеться 21 вересня 2022 р.в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, яка є покровителькою українського війська.

– На базі Православної церкви України створено Паломницький центр і оскільки ми живемо в складних умовах, то ми постійно підносимо свої молитви до Бога. Але ми хочемо, щоб ці молитви також звучали на Святій Землі, на тому місці, де проповідував наш Спаситель, і тому ми готуємо таке паломництво. Це переважно будуть жінки, тому що, на жаль, чоловікам в цей час неможливо виїжджати за кордон,– сказав він.

Епіфаній зазначив, що паломники будуть молитися за те, щоб в країні запанував справедливий мир, який можливий тільки після перемоги України.

– Ця делегація з різних куточків України буде молитися на Святій Землі за те, щоб в Україні запанував справедливий мир, а цей мир може запанувати тільки після нашої перемоги. Тому, що ми говоримо про справедливий світ, не про будь-який світ, тому що ми знаємо, що мир в неволі - це також світ. Але ми хочемо, щоб ця війна завершилася, щоб ми прогнали ворога з усіх куточків нашої країни, щоб ми відновили територіальну цілісність. Ми віримо в те, що Господь допомагає нам і допоможе, щоб ми остаточно це довершили, щоб на нашому боці була перемога. Тому це паломництво буде таким актом молитви та заклику до миру, також і в Єрусалимський церкви на Святій Землі в місті Єрусалим,–акцентував він.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

7 грудня 2022