Двоє «студентів» намагалися підкупити прикордонницю, щоб виїхати в Польщу

  • 14:13
  • 28.08.2022
mediumва. а

У пункті пропуску «Устилуг» Волинської області двоє чоловіків прикинулися студентами, аби виїхати в Польщу, після чого намагалися підкупити прикордонницю.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Йдеться про 29-річного водія Audi та його пасажира, 28-річного полтавця. Щоб виїхати до Польщі на пункті пропуску «Устилуг», вони надали фальшиві документи про навчання за кордоном. 

Після відмови пропуску чоловіки спробували надати хабар у розмірі 500 доларів і 500 євро. Їх затримали прикордонники Волинського загону. 

mediumkviki.jpeg

Студенти чоловічої статі, які навчаються в українських університетах, під час війни не можуть виїжджати за кордон повідомляла голова підкомітету з питань вищої освіти освітнього комітету Верховної Ради Юлія Гришина. Виняток — ті, хто навчається в іноземних вишах.

За її словами, відповідно до листа головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, військкомати отримали розпорядження надавати відстрочку та дозвіл на перетин кордону тим, хто навчається в іноземних вишах.

Також уряд дозволив виїжджати за кордон військовозобов'язаним морякам. Для цього їм потрібно буде отримати схвалення свого територіального центру комплектування. Зокрема зможуть виїжджати студенти або курсанти для проходження практичної підготовки на судні.

Раніше, у ДПСУ пояснили, як чоловіки з подвійним громадянством можуть виїхати з України

Новини

5 грудня 2022
4 грудня 2022