Українські дипломати влаштували ДТП у центрі Відня

  • 21:24
  • 13.08.2022

У центрі Відня (Австрія) сталася аварія за участю українських дипломатів. Українська сторона з'ясовує всі обставини.

Про це повідомляє в Facebook спікер МЗС України Олег Ніколенко.

– Міністерство закордонних справ України з'ясовує всі обставини дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася в Австрії за участю автомобіля українського військового аташе. Українське посольство взаємодіє з австрійською поліцією та учасниками ДТП, - зазначив він.

За його словами, позиція МЗС України чітка: дипломатичний статус не дає право співробітникам українських дипломатичних установ порушувати правила дорожнього руху і наражати інших на небезпеку.

– Рішення про подальші кроки по учаснику ДТП буде прийнято за підсумками розслідування, - додав він.

За даними австрійського видання Kronen Zeitung, аварія сталася вранці в п'ятницю в центрі Відня. Автомобіль з українськими дипломатами врізався в машину на світлофорі, після чого водій зник з місця ДТП, але був зупинений поліцією.

Поліцейські вимагали від водія і пасажирів вийти з авто, однак, за даними джерел Kronen Zeitung, вони скористалися імунітетом.

Також повідомляється, що один з пасажирів відмовився від тесту на алкоголь, а ймовірний водій, який за словами постраждалих помінявся місцями з пасажиром, показав більше 2 проміле.

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни Росії проти України число зареєстрованих аварій на дорогах скоротилося більш ніж в 2,5 рази.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

1 жовтня 2022
30 вересня 2022