Протримався 70 років: Зеленський порівняв Путіна з СРСР

  • 21:13
  • 04.08.2022
756589958437816

Російському президенту Володимиру Путіну час вже задуматися про те, який слід він залишить по собі в історії, окрім того "пекла", яке він вже встиг зробити.

Про це президент Володимир Зеленський заявив під час онлайн зустрічі із представниками африканських ЗМІ.

"Нема ціни у свободи. Нехай Росія не розраховує, що може нафтою та доларами купувати свободу. Цього ніколи не буде. Ми будемо стояти до кінця. А коли ця війна закінчиться, залежить від об'єднання світу навколо України", - наголосив Зеленський.

Він закликав лідера Кремля задуматися над закінченням війни.

"Скільки ще потрібно воєн президенту РФ, який не бачить своєї орбіти? Може достатньо? Та і вік у нього вже дорослий, може потрібно вже думати, що він буде казати Богові? Може про ці речі треба думати? Що він залишає по собі, окрім пекла? Що буде з його народом? Мені здається, є речі про які треба тверезо думати. Не диктаторськи, а тверезо", - зазначив президент України.

Він додав, що у будь-якому випадку українці ніколи не пробачать Росії цю війну.

"Ми ніколи йому цього не пробачимо, але він у свої 70 років може зупинити це кровопролиття. Всього одна людина. Чому світ дозволяє одній людині це робити. 70 років. Радянський Союз зробив подібне з багатьма людьми. Але і він протримався 70 років. Щось символічне в цьому є", - сказав глава держави.

При цьому Зеленський заявив, що якщо Путін переможе у цій війні – це початок третьої світової війни. Великі автократії світу почнуть робити те саме, у світі буде хаос.

Новини

15 серпня 2022