ТОП-5 закладів в Житомирі з безкоштовною доставкою піци

  • 09:24
  • 28.09.2021

Обирати найкращі піцерії міста завжди приємно. Особливо коли їх кількість впевнено зростає. Давайте розглянемо сучасні ресторани, які не просто пропонують смачне меню, але й забезпечують швидку та безкоштовну доставку, як https://zhitomir.monopizza.com.ua/.

Выгодные акции и предложения на пиццу в Кривом Роге от Monopizza -  Национальный Банк Новостей

Monopizza

Саме з Monopizza хотілося б почати цей рейтинг. Невелика піцерія швидко отримала чудові відгуки від клієнтів. Тут смачно, швидко, завжди свіжі страви та ввічливі офіціанти, а ще тут швидка та безкоштовна доставка.

Клієнти Монопіца можуть обирати піцу та салати, замовляють закуски та десерти, які готують за власними рецептами. У меню можна також знайти декілька напоїв, які кухарі створюють за унікальними рецептами мережі. Замовлення привозять приблизно за півгодини для тих, хто проживає у центральній частині міста. А для жителів приміських територій доставка не затримується більше години. І все це безкоштовно, якщо замовник обирає страви на 150 чи більше гривень.

Маріо

У п’ятірку найкращих останні роки впевнено входить піцерія Маріо. Тут смачна та якісна піца та широкий вибір інших страв. За допомогою меню цього закладу можна створити чудовий святковий стіл.

Доставка оперативна, кур’єри не зволікають та їдуть щойно отримали гарячу їжу для клієнта. Для пакування використовують термозберігаючу фольгу. Завдяки цьому їжа доставляється ще гарячою. За послугу кур’єрів клієнти не сплачують, якщо сума замовлення складає 250 гривень.

НZ

Заклад давно працює у місті та має багато прихильників. Не всі встигають відвідувати ресторани у вільний час, але при цьому не варто відмовляти собі у смачній їжі. Замовити доставку від Хочу з'їсти – це просто. На цьому можна заощадити, бо якщо вартість обраних страв буде більше 250 гривень, це дозволить отримати їжу безкоштовно.

Ще один приємний бонус – це швидкість. Приблизний термін доставки замовлення складає 40 хвилин, отже чекати довго не потрібно.

NASA PIZZA

Заклад доставляє піцу безкоштовно та без умов. Потрібно просто замовити найкращі страви, які вам більше до вподоби та очікувати прибуття кур’єра. Чекати довго не потрібно, їжу доставляють у середньому за годину. А у центральні райони ще швидше.

Вибір варіантів досить великий, тому що ресторан спеціалізується саме на піці. Тут чудові рецепти, свіжі інгредієнти та завжди смачна їжа. Для різноманіття клієнти можуть додавати у замовлення салати, бюргери або страви на фритюрі. Спробуйте все, ви обов’язково знайдете тут улюблені страви, за якими потім будете повертатися.

Час поїсти

Мережа закладів швидкого харчування з самообслуговуванням. Але тут є чудова піца, яку дуже полюбляють містини за якість, смак та низьку ціну. У ресторані є можливість замовити страви з кур’єром. Якщо замовлення складає 250 гривень, тоді клієнт отримає свою їжу безкоштовно.

Крім піци не забувайте розглянути інші страви з меню. Можливо вам ще щось сподобається, бо готують у закладі чудово, а ціни приємні та дозволяють обрати найкраще серед запропонованих страв.

Новости

16 октября 2021
15 октября 2021