Для дітей захисників України провели екскурсію на КП “Миколаївелектротранс”. Завітавши на підприємство, юні дослідники мали змогу побачити зсередини, як організована його робота, яке щодня забезпечує випуск електротранспорту на маршрути міста. Під час заходу гостям розповіли про історію розвитку трамвайного руху - від конки до першого електричного трамвая.
Окрему увагу приділили підготовці майбутніх водіїв тролейбусів. Гості відвідали навчальний клас, де ознайомилися із сучасним процесом навчання фахівців із використанням планшетів та мультимедійного обладнання.
Від початку екскурсійного сезону підприємство вже відвідали понад 300 гостей, які ознайомилися з історією розвитку міського електротранспорту та роботою колективу.
У межах екскурсій також триває благодійна ініціатива зі збору коштів на потреби Збройних Сил України. Спільними зусиллями вдалося зібрати 10 300 грн. Ще 4 270 грн зібрали під час благодійного розіграшу тематичних картин і пінів.
Усі кошти були спрямовані на допомогу в закритті зборів на придбання сіткометів і портативного детектора дронів «Чуйка».
Підприємство дякує кожному за підтримку та небайдужість, а нашим захисникам - за можливість працювати, розвиватися й проводити такі заходи.


