На Черкащині підлітки катували 17-річного хлопця

  • 15:58
  • 22.06.2026

У Черкаському районі поліція розслідує катування 17-річного хлопця, над яким знущались однолітки.

Про це повідомили в поліції Черкаської області.

Так, 19 червня до поліції надійшло повідомлення від матері хлопця, що над її сином познущалися знайомі. 

“За попередньо встановленими даними, того ж дня троє неповнолітніх віком від 15 до 17 років запросили товариша до гаражного приміщення, де його побили, принижували та піддавали різноманітним формам знущання. Особи всіх трьох правопорушників встановлено. Їх доставили до відділу поліції, де опитали в присутності батьків”, - говориться в повідомленні. 

Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 127 (Катування) Кримінального кодексу України. Причини жорстокого знущання над хлопцем та всі обставини злочину встановлюються в рамках досудового розслідування.

Новини

22 червень 2026
21 червень 2026