У Південноукраїнську вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди 40-х роковин трагедії

  • 10:53
  • 28.04.2026
679714070_1308486058136028_4471682154245354472_n

У пʼятницю, 24 квітня, в Південноукраїнську відбулися офіційні заходи, приурочені до 40-ї річниці катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. Керівництво громади та представники обласної влади вшанували пам’ять загиблих та відзначили внесок ветеранів-ліквідаторів.

У межах заходів відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знака «Чорнобильська Мадонна». У заході взяли участь депутат Миколаївської обласної ради Юрій Єлінєвський та міський голова Південноукраїнська Валерій Онуфрієнко. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав життя під час ліквідації найбільшої техногенної катастрофи.

Крім того, з нагоди пам’ятної дати, за дорученням голови Миколаївської обласної ради Антона Табунщика, депутат облради нагородив ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС відзнаками обласної ради «Хрест Святого Миколая» та вручив почесні грамоти.

«Сьогодні, у 40-ві роковини Чорнобильської трагедії, ми вкотре усвідомлюємо масштаб подвигу, який здійснили ліквідатори. Ми маємо не лише пам’ятати про цей подвиг, а й щоденно дбати про належну підтримку наших ліквідаторів. Низький уклін кожному герою-чорнобильцю за мужність та витримку» - зазначив Юрій Єлінєвський.

Новини

28 квітня 2026
27 квітня 2026
26 квітня 2026