
У Миколаєва з’явився новий міжнародний партнер — місто Сантьяго-де-Калі в Колумбії.
Про це повідомляє міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.
За його словами, попри тисячі кілометрів відстані, обидва міста поєднує спільне прагнення до розвитку, стійкості та створення комфортного середовища для життя.
"Сантьяго-де-Калі — одне з найбільших міст Колумбії, відоме своєю культурою, університетами та сучасною інфраструктурою. Саме тому співпраця з ним стане для Миколаєва можливістю долучитися до найкращих світових практик у сфері міського планування та відновлення", – зазначив він.
Олександр Сєнкевич додав, що було підписано Угоду про побратимство, яка передбачає обмін досвідом у міському управлінні, поводженні з відходами, збереженні історичної спадщини та активному залученні громади до розвитку міста.
"Для Миколаєва це ще один крок у розширенні міжнародної співпраці. Кожне нове партнерство — це не лише обмін знаннями, а й прояв солідарності світу з Україною та віри в наше майбутнє. Це вже 29-те місто-партнер Миколаєва, і з початку повномасштабного вторгнення ми підписали 17 угод про побратимство", – резюмував він.