За забруднення земель парку «Тилігульський» зі збитками на майже 600 тис грн судитимуть підприємця

  • 11:21
  • 09.08.2025
tiligulskiy-liman-8

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом забруднення земель природно-заповідного фонду — регіонального ландшафтного парку «Тилігульський» (ч. 1 ст. 239 КК України).

Слідством встановлено, що упродовж 2023 року підприємець, з метою економії коштів, умисно не виконав зобов’язання щодо поводження з відходами на території регіонального ландшафтного парку. Зокрема, не було забезпечено їхнє сортування, збирання та утилізацію, внаслідок чого, відбулося забруднення й засмічення земельної ділянки природно-заповідного фонду площею 150 м².

Внаслідок протиправних дій довкіллю завдано шкоду на суму майже 600 тис грн, з метою відшкодування якого потерпілою стороною в межах кримінального провадження подано позов, який разом з обвинувальним актом скеровано до суду.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими Слідчого управління ГУНП в Миколаївській області.

Новини

9 серпня 2025
8 серпня 2025