Мешканці Миколаївщини сплатили до Держбюджету понад ₴635 мільйонів військового збору

  • 14:27
  • 27.04.2025
4d9055f2e799f8068908334432586560.i999x999x670

За перший квартал 2025 року внесок платників військового збору Миколаївщини до державного бюджету склав 635,2 мільйона гривень.

Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Валерій Політило.

За його словами, це у 3,2 рази, або на 434,6 мільйона гривень більше, ніж у аналогічному періоді 2024 року. Питома вага цього збору в надходженнях до державного бюджету становить 16,6 відсотка. 

Податківець зазначив, що зважаючи на ситуацію в країні, позитивна динаміка надходжень військового збору від представників усіх сфер економіки регіону свідчить про сумлінність платників податків – роботодавців, які виплачують легальну заробітну плату найманим працівникам, відповідно з якої утримують та перераховують до бюджету військовий збір. Сплата військового збору забезпечує Збройні Сили України необхідними коштами, які допоможуть якнайшвидше подолати ворога і вибороти довгоочікувану перемогу.

Такж Валерій Політило звернувся до роботодавців з проханням своєчасно та у повному обсязі сплачувати податки до бюджету, у тому числі, військовий збір.

"Сплата військового збору є почесним внеском кожного громадянина у підтримку боєздатності Збройних Cил України. Разом – ми Сила! Разом переможемо!" – йдеться у повідомленні.

Новини

19 травня 2025
18 травня 2025