У Миколаєві Служба безпеки затримала 22-річного мешканця Херсонщини, агента воєнної розвідки рф (більш відомої як гру), який шпигував для ворога у десяти регіонах України.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Під "легендою", що він військовий чоловік діяв у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській та Чернівецькій областях.
"Зловмисник по черзі об’їжджав регіони на рейсових автобусах. У кожній з областей він намагався розвідати локації ППО, а також координати військових шпиталів та інших медустанов, де українські воїни перебували на стаціонарному лікуванні. Отримані відомості зрадник месенджером передавав російській спецслужбі.
Після виконання агентурних завдань окупанти обіцяли "евакуювати" свого поплічника до країни-агресора та влаштувати його до ПВК "Вагнер". За матеріалами справи, фігурант хотів вступити до цього угруповання, щоб воювати проти України", - йдеться в повідомленні.
СБУ затримала агента "на гарячому", коли той розвідував місця базування ЗСУ в Миколаєві.
У нього вилучено мобільний телефон, на якому він готував агентурний "звіт" та відправляв його зв’язковим російського гру. Поіменний список осіб яких уже встановлено контррозвідкою СБУ.